STOP týrání zvířat !!!

Petice proti týrání zvířátek!

17. ledna 2010 v 12:04 | *Chytrá blondýnka*

Jestli se mnou souhlasíte, podepište se do komentářů a dejte si tuto petici na své blogy! (jestli chcete). Zvířátka nás potřebují i my je potřebujeme!

Zvířátka nechtějí týrat:

123a, Mary, KajusQa, Myskast, Bobča, Anda, hikiki, Alisha, Zira99, Princess-Katulinka,Misa,M, *Chytrá blondýnka*,

Kampaně na ocranu pokusných zvířat

5. ledna 2010 v 13:44 | *Chytrá blondýnka*

Kampaně proti komerkčnímu lovu velryb

20. prosince 2009 v 12:39 | *Chytrá blondýnka*

Kampaňe proti kožešinovým farmám

15. prosince 2009 v 18:31 | *Chytrá blondýnka*
Kampaně proti kožešinovým farmám:


Kampaně proti komerkčnímu lovu tuleňů

11. prosince 2009 v 21:39 | *Chytrá blondýnka*
Kampaně proti komerkčnímu lovu tuleňů:

Petice proti TZ

28. listopadu 2009 v 15:09 | *Chytrá blondýnka*
Petice je ZDE, prosím, podepište se.

Petice

28. listopadu 2009 v 13:04 | *Chytrá blondýnka*
Podepiš se prosím i ty a dej si to na blog...
6. Mary
10.M
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Petice proti týrání zvířat!

28. listopadu 2009 v 12:58 | *Chytrá blondýnka*
Petice je ZDE, budu móc ráda, pokud ji podepíšete, já ji už podepsala (samozřejmě)

Jak pomáhat proti týrání zvířat

28. listopadu 2009 v 12:11 | *Chytrá blondýnka*
1. Netýrat zvířata ! (to je snad samozřejmostí)
2. Pokud chcete mazlíčka jděte do útulku !
3. Nekupujte výrobky které testují !
4. Nekupujte výrobky z pravé kůže !
5. Šiřte to dál ! Pište to známím i cizím ať ví co se děje !
6. Podporujte různé kampaně atd....!
7. Podepisujte petice !
8. Založte si blog proti týrání (nebo alespoň rubriku)!
9. A milujte je....♥

Petice na záchranu velryb

27. listopadu 2009 v 19:16 | *Chytrá blondýnka*
Petice je ZDE, tam vpravo je kolonka na jméno, město a zemi. Když to vyplníte, stačí kliknout na Sign petition a petice je podepsána.

Petice na záchranu žraloků v Africe

27. listopadu 2009 v 19:07 | *Chytrá blondýnka*
Podepsat petici lzeZDE
Seznam podepsaných jeZDE

Petice proti zabíjení tuleňů

26. listopadu 2009 v 19:13 | *Chytrá blondýnka*
Tuto petici může podepsat každý - je to dokonce česky a nemusíte tam uvádět ani e-mail. Byla bych ráda, kdybyste to podepsali.
Odkaz na petici↓

Petice proti zabíjení zvířat pro kožich

26. listopadu 2009 v 19:02 | *Chatrá blondýnka*
Pomoz kožešinovým zvířatům a podepiš celosvětovou petici, kterou připravila koalice Fur Free Alliance v rámci projektu Fur Free Retailer (Obchod bez kožešin). Podpisem petice podpoříš obchody bez kožešin!

Používání kožešin v módě je velmi kruté. Zvířata, jejichž kožešina se používá, pocházejí buďto z faremních chovů nebo jsou odchycena prostřednictvím pastí ve volné přírodě. Zvířata chovaná na farmách jsou nucena strávit celý svůj život v nevyhovujících podmínkách a poté jsou zabita bolestivými metodami, jejichž hlavním účelem je nepoškodit kožešinu zvířete (například zabití plynem, zlomení vazu, elektrickým proudem; v některých případech dochází i ke stahování kůže z ještě živých zvířat). Co se týče zvířat odchycených ve volné přírodě, ta mohou po chycení do pasti či oka trpět nesnesitelnou bolestí a pomalu umírat i po několik dní (často až do doby, než zemřou hlady). Pokud jsou ještě naživu, když je lovec konečně najde, bývají zastřelena nebo ubita k smrti ranami do hlavy. Do pastí lovců se však chytají i další nechtěná zvířata včetně ptáků, ohrožených druhů a domácích psů a koček.
Obchodníci mají možnost volby, když se rozhodují o tom, jakým zbožím zásobit svůj sklad. Bohužel ne všichni přiznávají, že prodejem kožešin se přímo podílejí na krutém a zbytném kožešinovém průmyslu.
Obchodníci většinou vědí (tuší), že žádné produkty z kožešiny nejsou vyráběny soucitně.
Odpovědní spotřebitelé jako vy, mohou pomoci jednak tím způsobem, že odmítnou nakupovat v prodejnách, kde se kožešiny či výrobky z ní prodávají, jednak tak, že budou obchodníky povzbuzovat k přistoupení do mezinárodního programu Obchod bez kožešin - Fur Free Retailer (tedy písemně se přihlásí k myšlence bezkožešinové politiky).
Program Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer) byl iniciován Fur Free Alliance, mezinárodní koalicí sdružující více než 30 organizací na ochranu práv (nejen) kožešinových zvířat z celého světa.
Přidejte se prosím k nám a pomozte nám přesvědčit obchodníky, aby se postavili proti kožešinové módě. Podepište prosím petici nahttp://www.furfreeshopping.com/f_petition.php.


Přeložený text petice

Vážení obchodníci,
Vaším rozhodnutím neprodávat kožešiny či výrobky z ní můžete napomoci k ukončení utrpení milionů zvířat, která jsou kvůli své kožešině chována v naprosto nevyhovujících podmínkách a zabíjena nehumánními metodami. Jakožto odpovědný/á spotřebitel/-ka, podporuji obchodníky, kteří se staví proti krutému zacházení se zvířaty a kteří odmítají prodávat kožešiny nebo výrobky obsahující kožešiny. Podporuji obchodníky, kteří se rozhodli přijmout "bezkožešinovou politiku" a připojili se k mezinárodnímu programu Obchod bez kožešin - www.obchodbezkozesin.cz (Fur Free Retailer - www.furfreeretailer.com).
Podpis
[Jméno] [Stát] [E-mail]

STOP týrání zvířat !!!!!

26. listopadu 2009 v 18:58 | *Chytrá blondýnka*
Tak jsem si založila na blogu novou rubriku - STOP týrání zvířat !!!, protože mi na zvířátkách moc záleží a nechci, aby jim někdo ubližoval. Já sama mám kocoura, oblovky, rybička a vodní šneky. Do této rubriky budu přidávat oskazy na různé petice proti týrání zvířat. Kromě toho; ikonky na různé blogy proti týrání zvířat nejdete v menu.

S pozdravem *Chytrá blondýnka*
 
 

Reklama