Nezařaditelné, aneb trochu mi hráblo xD

Mám křečíka :)

24. ledna 2010 v 15:00 | *Chytrá blondýnka*
Tak jsem si pořídila virtuálního křečíka :) Je v dolním volitelném menu boxu. Chvíli mi trvalo, než jsem přiška na to, jak ho dát na blog, ale nakonec se mi to povedlo. V exploreru a opeře by se měl zobrazovat správně, ale v mozzile není vidět. Roaději ho moc nekrmte, aby nestoustnul :D. Pokud by ho někdo chtěl taky, tak jsem ho sehnala ZDE. Stačí dát zkopírovat kód a na blogu ho vložit do flash (takový to f v liště na které je taky vložit obrázek, barva písma, atd.).

Vánoce už (ne)jsou tady :D

25. prosince 2009 v 9:23 | *Chytrá blondýnka*
Ahoj lidi, jak jste si užili Vánoce?? Já super! Dostala jsem foťák, mikrofon na skype, webcameru, pouzdro na foťák, nabíječku k foťáku, polštář, dvě CD od Michaela Jacksona (konkrétně Bad a This Is It), oblečení, přívěšek na krk houslový klíč a jiné kravinky. A protože mám nový foťák, za chvíli dodám fotky Piškotových dětí (Piškot je šnek).
Jak se máte vy?? :)

Veselé Vánoce a šťastný nový rok :-)

24. prosince 2009 v 12:10 | *Chytrá blondýnka*
Veselé Vánoce a šťastný nový rok, přeji všem :)

Za 4 dni vánoce!!! :)

20. prosince 2009 v 12:25 | *Chytrá blondýnka*
Ahoj lidi :D,
Už za čtyři dni jsou Vánoce!!!! Já už se těším, co vy???? Jo a vánoční dess asi nebude, mě se nějak nechce patlat s novým dessem. Ale to neva, vám je to stejně jedno :D
Jak se máte???

Sněhová kulička

12. prosince 2009 v 16:00 | *Chytrá blondýnka*
Tak se u nás přecejenom udržela malá vrstvička sněhu. Já samozřejmě vyběhla na zahradu ( v teplákách, bačkorách a v triku s krátkým rukávem), abych si vyrobila sněhovou kuličku. Snih se docela lepí, takže mi to netrvalo moc dlouho. Mám její fotku (upravenou v photoshopu - připsala jsem tam ten nápis a zmenšila jsem celou tu fotku), takže tady můžete vidět můj přeůžasný (sněhový) výtvor :
:D

Jupíííííí!!!! Sněžíííííí!!!

12. prosince 2009 v 10:04 | *Chytrá blondýnka*
Jipíííííí!!!!!!!!!!!!!!! U nás sněžííííí!!!!!!!! Sice málo, ale alespoň něco. Venku je hrozná zima (brrr^^), ale to je jedno. Hlavně, že sněžíííí :) Jak to vypadá u vás??? Taky vám sněží???
Jo a když už sněží, tak vám přeji šťastné a veselé Vánoce !!! :D

Dneska je sv. Mikuláše !!!

5. prosince 2009 v 9:08 | *Chytrá blondýnka*
Ahoj lidi,
Dneska je svatého Mikuláše !!! Takže vám přeju bohatou nadílku a krásný den.
Ještě jsem pro vás vyrobila jedno takové (humusální :D) přáníčko k Vánocům. Tady je↓

Lidi, u nás sněžilo !!!

15. října 2009 v 15:33 | *Chytrá blondýnka*
Tak je tu první sníh! Sice trochu dříve, než jsem očekávala (o ňáký ty měsíce xD), ale je tu. U nás byla asi centimetrová vrstva sněhu. Jak u vás? No jo a pěkně mrzlo... Brrr bzzzz ^^^^....... Ale přežít se to dá.. Hlavně, že už jsem doma u svýho počítačíku xD
 
 

Reklama